banner

Spokojný zákazník Ekopark Relax Čierna Voda

Spokojný zákazník Ekopark Relax Čierna Voda

Späť na články
S narastajúcim počtom návštevníkov sa majiteľ areálu Ekopark Relax rozhodol rozšíriť stravovacie kapacity. Vzhľadom na to, že areál Ekoparku nie je plynofikovaný, bolo potrebné vyriešiť otázku energetického zdroja. Majiteľ hľadal ekonomicky výhodný a ekologicky nezávadný variant, bez potreby riešenia prípojok alebo rozvodov. Rozhodol sa pre propán ako najuniverzálnejšiu energiu a v októbri 2014 sa stal našim spokojným zákazníkom.

Spoločnosť PROBUGAS dodala šestnásťmiestnu klietku KN16 pre 33 kg fľaše s propánom. Pre vyšší výkon a zabezpečenie nepretržitej prevádzky sa inštalovala fixná batéria fliaš, t.j. pomocou automatického prepínacieho ventilu sa spojilo niekoľko 33 kg fliaš do batérie.

Polovica fliaš v batérii predstavuje prevádzkovú a polovica rezervnú zásobu, čo zabezpečí nepretržitý odber energie aj pri väčšej spotrebe. Po spotrebovaní plynu z prevádzkovej zásoby, prepínací ventil automaticky prepne na rezervnú zásobu, takže spotrebiče pracujú bez prerušenia aj počas výmeny prázdnych fliaš za plné. Prepínací ventil funguje zároveň aj ako regulátor tlaku plynu.

Po rozšírení terasy sa k prvej klietke na propánové fľaše čoskoro pridala ďalšia šestnásťmiestna klietka. Na letnej terase Ekoparku zákazník využíva aj plynové grily.

Spokojnosť majiteľa vyplýva aj z rýchlej návratnosti investície do inštalácie batérie fliaš, ale podľa jeho vyjadrenia si pochvaľuje obzvlášť nadštandard, ktorý mechanizmus prepínacieho ventilu ponúka. Či už je to jednoduchá manipulácia s ním alebo jeho pohodlné používanie. Pochvala zo strany zákazníka neobišla ani kvalitu propánu a jeho rýchly dovoz priamo do areálu Ekoparku Relax Čierna voda, ktorý spoločnosť PROBUGAS zabezpečila.

Vďaka krásnej prírode mŕtveho ramena Čiernej vody, odhodlaniu a poctivej práce majiteľa a jeho spolupracovníkov sa podarilo vytvoriť krásne miesto na oddych nielen pre rodiny s deťmi. PROBUGAS prispel k pohodliu návštevníkov, ktorí si môžu bez dlhého čakania pochutnať na grilovaných rybách a iných špecialitách miestnej kuchyne.

Všetci, ktorí chcú na chvíľku uniknúť z hluku veľkomeste sú vítaní v Ekoparku Čierna Voda.